wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Bębny do drukarek laserowych zamienniki2 » moduły (bębny) do SAMSUNG

moduły (bębny) do SAMSUNG

moduły (bębny) do SAMSUNG

W ramach niniejszej podstrony oferujemy tanie oraz wysokowydajne zamienniki bębnów do drukarek marki Samsung. Spośród modeli sprzętu tej firmy, do których posiadamy dedykowane moduły wymienić można zarówno urządzenia wielofunkcyjne (np. CLX-3175FN, CLP-325, CLX-3185, czy też CLX-3185FW), jak i przeznaczone do o wiele bardziej intensywnej pracy kserokopiarki biurowe, np. model SCX-6345N.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Proponowane przez nas kompatybilne z Samsung moduły bębnów to jednak nie tylko duża różnorodność dostępnego asortymentu, ale także bardzo dobre parametry druku oraz wysoka wytrzymałość samego modułu. Do ich wytwarzania producenci korzystają z nowoczesnych procesów technologicznych, zgodnych z powszechnie stosowanymi w branży standardami, które bezpośrednio przekładają się na końcową jakość wyrobów o bardzo zbliżonych właściwościach do markowych odpowiedników oferowanych przez Samsunga.

Zdecydowana większość klientów, którzy osobiście przetestowali zamiennikowe bębny do drukarki Samsung, potwierdza, że jest to duża oszczędność kosztów przy niemal niezauważalnej różnicy w jakości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych produktów.

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl