wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Bębny do drukarek laserowych zamienniki2 » moduły (bębny) do LEXMARK

moduły (bębny) do LEXMARK

moduły (bębny) do LEXMARK

Niniejsza kategoria produktowa obejmuje kompatybilne z Lexmark moduły bębnów, cechujące się wysoką jakością druku oraz dobrymi parametrami eksploatacyjnymi. Dostępne poniżej zamienniki nie stanowią oryginalnych wyrobów marki Lexmark, mimo tego nie ustępują jednak wydajnością swoim pierwowzorom, a przy tym są na tyle tanie, że przy intensywnym korzystaniu z drukarki umożliwiają naprawdę istotną oszczędność.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Proponowane przez nas bębny do drukarki Lexmark są w stu procentach nowymi, nieregenerowanymi i pełnowartościowymi wyrobami, obejmującymi większość występujących na polskim rynku drukarek tej firmy, spośród których wymienić można np. modele E330, X464de, 12026XW, E450dn, MS510dn, czy też 0X203H22G.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie chęci uzyskania pomocy zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że po pojedynczym zakupie osobiście przekonasz się, że materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych w formie zamienników są o wiele tańsze, niż oryginały, oferując jednocześnie niemal taką samą wydajność i parametry druku.

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl