wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Bębny do drukarek laserowych zamienniki2 » moduły (bębny) do HP

moduły (bębny) do HP

Zamiennikowe bębny do drukarki HP znajdujące się w naszym asortymencie to doskonały sposób na zredukowanie kosztów eksploatacyjnych Twojej drukarki laserowej, przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowej jakości druku. Technika ich produkcji jest niemal identyczna, jak w przypadku modułów oryginalnych, a cała różnica polega prawie wyłącznie na tym, iż producenci zamienników - w przeciwieństwie do firm wielkości HP - nie są zmuszeni do ponoszenia dodatkowych kosztów marketingowych, które jak powszechnie wiadomo, zawsze znajdują odzwierciedlenie nie w samej jakości produktu, a w jego końcowej cenie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Proponujemy zamienniki bębnów HP przeznaczone do dużej części powszechnie spotykanych na rynku urządzeń tej firmy. Wśród nich znajdują przede wszystkim modele CP1025, CP1025nw, 100 M175a, 100 M175nw, M176n, HP M177fw oraz HP TopShot Pro M275.

Kompatybilne z HP moduły bębnów to rozwiązanie, które jest nie tylko tanie, ale również porównywalnie wydajne i wytrzymałe co sygnowane logo HP odpowiedniki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl